Menu
Your Cart

Ödeme

Havale/EFT ile sipariş oluşturabilir miyim?

Sipariş bedelinin tamamını havale/eft ile aşağıda bilgileri bulunan İBAN numarasına göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Xxxx

Havale/EFT ile sipariş oluştururken nelere dikkat etmeliyim?

Lütfen işleminizin alıcı bölümüne “Emirhan Dizbay”, açıklama bölümüne ise siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş numaranızı yazınız.

Ödeme işleminizin ardından siparişiniz en geç 1 iş günü içinde onaylanacaktır. (Cumartesi-Pazar günleri dahil değildir.)

Kapıda ödeme seçeneğiyle tamamladığım alışverişlerde iade süreci nasıl işliyor?

Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak yaptığınız alışverişlerin iade koşulları ve süreçle ilgili ayrıntılı bilgiye “İptal ve İade” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğini kullandığımda ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kapıda ödeme seçeneğinde isterseniz kredi kartı isterseniz nakit ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekli dışında ödeme gerçekleştiremezsiniz.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde hizmet bedeli alınıyor mu?

150₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmamaktadır. Kapıda ödeme hizmeti için talep edilen bedel 4.90₺’dir.

Kapıda ödeme siparişleri hangi kargo ile yollanıyor?

Kapıda ödeme siparişleri Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir.

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim

Alışverişinizi kapıda ödeme seçeneklerinden birisiyle tamamlamak isterseniz, siparişinizin ödeme adımında ilk sırada bulunan “Kredi Kartı ile Ödeme” “Havale ile Ödeme” ve “Kapıda Ödeme” seçeneklerinden “Kapıda Ödeme” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.